RESULTAT TEST 2011

Resultat avd. Nordenfjeldske 2-3 juli - Dommer: Ola Valan og Harald Rougne (FA) Ola Valan/Cathrine Sallaup/Gunnar Aagesen (MH)

HUNDENS NAVN

RASE

FØRERS NAVN

TYPE PRØVE

RESTULTAT

Xo Duracell

Schäferhund

Vigdis Tamnes

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Xo Dana

Schäferhund

Marianne Solberg

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Xo Enya

Schäferhund

Ole Edland

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Xo Dira

Schäferhund

Lene Danielsen

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Acillion's Quintus

Schäferhund

Christin Nygaard

FUNKSJONSANALYSE

IKKE BESTÅTT

Schutzholmen's Isaac

Rottweiler

Nina Aas

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Rewyrs Urma

Schäferhund

Arne Nilsen

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Acillion's Rosso

Schäferhund

Nina Ervik

FUNKSJONSANALYSE

IKKE BESTÅTT

Ixibex Absolute Vanilla

Schäferhund

Camilla Børstad

MH-TEST

GJENNOMFØRT

Ixibex Absolute Farkas

Schäferhund

Lise Sallaup

MH-TEST

GJENNOMFØRT

Ixibex Belladonna

Schäferhund

Hege Lund

MH-TEST

GJENNOMFØRT

Ixibex Bizzi Akira

Schäferhund

Hege Skogli

MH-TEST

GJENNOMFØRT

Alita så Søt Atte

Aussie

Hege Hellesvik

MH-TEST

GJENNOMFØRT

Xo Fenrik Fiasko

Schäferhund

Vigdis Tamnes

MH-TEST

GJENNOMFØRT

Xo Flame

Schäferhund

Amund Brudal

MH-TEST

GJENNOMFØRT

Xo Fenja

Schäferhund

Oddrun Rundtom

MH-TEST

GJENNOMFØRT

Xo Foxi

Schäferhund

Line Skeie

MH-TEST

GJENNOMFØRT

Xo Flisa

Schäferhund

Nina Aas

MH-TEST

GJENNOMFØRT

Xo Falco

Schäferhund

Martin Aalberg

MH-TEST

GJENNOMFØRT

Xo Funky

Schäferhund

Ove Smedplass

MH-TEST

GJENNOMFØRT

Resultat avd. Indre Østfold 7 mai  - Dommer: Sverre Kirkemo og Steinar Aagard 

HUNDENS NAVN

RASE

FØRERS NAVN

TYPE PRØVE

RESTULTAT

Polita av Perlegården

Schäferhund

John Ramsdal

K-Test

BESTÅTT

Veemtroppens Astor

Schäferhund

Margrete Land

K-Test

BESTÅTT

Ascari's Armani

Schäferhund

Kjell Hellerud

K-Test

BESTÅTT

Ascari's Åmiwa

Schäferhund

Steinar Meun

K-Test

IKKE BESTÅTT

Ascari's Ø-Certina

Schäferhund

Kjell Hellerud

K-Test

BESTÅTT

Rednblack's Fanta

Schäferhund

Kjell Hellerud

K-Test

BESTÅTT

Ebafarmen's Hoss

Schäferhund

Aslaug Slora

K-Test

IKKE BESTÅTT

Timmy

Blandning

Anna B. Stensby

K-Test

BESTÅTT

Ronja

Blandning

Synøve Gillingsrud

K-Test

IKKE BESTÅTT

Welincha's Bonnie Miss Mandy

Schäferhund

Espen Melkost Ragnhild Belgen

K-Test

BESTÅTT

Pasofino's Oopsi Daisy

Schäferhund

John Arne Pettersen

K-Test

BESTÅTT

Barvestads Billie Jean

Hvit Gjeterhund

E Karina Andersen

K-Test

BESTÅTT

Resultat avd. Nordenfjeldske 9 og 10 april - Dommer: Ola Valan og Øyvind Juul Schjetne

HUNDENS NAVN

RASE

FØRERS NAVN

TYPE PRØVE

RESTULTAT

Pasofino’s Nicko

Schäferhund

Heidi Tokstad

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Bjørnulvs Miss-Nita

Schäferhund

Kristina Tokstad

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Sjetnehagen’s New Vega

Schäferhund

Janne Strand

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Rewyr’s Quanto

Schäferhund

Marie Kvarsnes

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Yashita v.d. Zomerdijksland

Schäferhund

Mariel Nedahl

FUNKSJONSANALYSE

IKKE BESTÅTT

Schutzholmen’s Juanita

Rottweiler

Aina Brønstad

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Last Legend’s Crime Siene

Rottweiler

Marit Edvartsen

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Heierås Hannah

Tervueren

Solfrid Donjem

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Heierås Hekla

Tervueren

Rakel Morstad

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Cindex Qujo

Schäferhund

Annett Bäck/Geir Flønes

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

Ulvebo’s Wita

Schäferhund

Johnny Eggan

FUNKSJONSANALYSE

BESTÅTT

.