RESULTAT LP 2011

Resultat avd. Hedmark 25.06.2011 – Dommer: Eivind Thoresen

HUNDENS NAVN

RASE

FØRERS NAVN

KLASSE

POENG

PREMIE

Kozagans Cowboy McKenzie

Border Collie

Jannicke Bjørnbakken

Klasse I

192

1 pr.

Vance Rocky the Black Forrest

Kleinspitz

Lene Berntsen

Klasse I

187

1 pr.

Chika

Blandningshund

Ellen Kåsastul

Klasse I

184,5

1 pr.

Dosadejs Calvin Klein

Stor Puddel

Lise Sigrudsen

Klasse I

175

1 pr.

Torpvallen’s Oscar

Border Collie

Wenche Tarud

Klasse II

162,5

1 pr.

Kelliegården’s Luke

Border Collie

Linda Stubsjøen

Klasse Elite

286,5

1 pr.

Resultat avd. Indre Østfold 18/6 – Dommere: Arild Berntsen og Elisabeth Isaksen

HUNDENS NAVN

RASE

FØRERS NAVN

KLASSE

POENG

PREMIE

Vokterens Dazzling Roxy

Australian Shep

Karin Fyrand

Klasse I

188

1 pr.

Svedala Sweet Alabama Cot

Rottweiler

Nina Maria Andersen

Klasse I

180

1 pr.

Barvestad’s Billie Jean

Hvit Gjeterhund

Karina Andersen

Klasse I

176

1 pr.

Heierås Jazz

Belgisk Fårehund

Ås Heiberg-Pedersen

Klasse I

173

1 pr.

Ronja

Blandning

Synøve Gillingsrud

Klasse I

169,5

1 pr

Red Yakka’s Noblesse

Australian Kelpie

Erik Ekstrand

Klasse I

164

1 pr

Fughita’s Bonita

Schäferhund

Sølvi Irene Hansen

Klasse I

163

1 pr.

Ambolt’s Lekre Alma

Rottweiler

Thomas Hvidsted

Klasse I

162,5

1 pr.

Ixi De La Tyvell

Belgisk Fårehund

Heidi K. Leina Hagen

Klasse I

151

2 pr.

X Akita av Wennigaarden

Schäferhund

Anne Ørka

Klasse I

150,5

2 pr.

Hot Point av Vervik

Golden Retriver

Henning ød Johansen

Klasse I

150

2 pr.

Darja

Boxer

Lovisa Plötz

Klasse I

142

2 pr.

Sol’s Amazing Mr. Leo

Stor Puddel

Tor Arne Anersen

Klasse I

132,5

3 pr.

Kiss

Border Collie

Kim Andre Pedersen

Klasse I

131,5

3 pr.

Funny Feeling’s Lille My

Stor Puddel

Øystein Ruyter

Klasse I

130

3 pr.

Jako’s Called To Greatnes

Golden Retriver

Randi Ske Magelsen

Klasse I

114

3 pr.

Vance Rocky The Black For

Kleinspitz

Lene Berntsen

Klasse I

112,5

3 pr.

Veiviseren’s Nina

Labrador

Hundeskolen veiviser

Klasse I

109

3 pr.

Jahvestaffs Pure Frost

Staffordshire

Pål Edvardsen Hodne

Klasse I

102

3 pr.

Lindja’s Hugo

Belgisk Fårehund

Ove Hals

Klasse II

173

1 pr.

Trollia’s Zintja

Schäferhund

Anne Mari Andreassen

Klasse II

147,5

2 pr.

Passa På Something Spesial

Cairn Terrier

Elin Furuholt

Klasse II

146

2 pr.

Lanie av Thorarinn

Schäferhund

Svein Strange

Klasse II

143

2 pr.

Cayira’s Prima Donna

Schäferhund

Svein Nilsen

Klasse II

143

2 pr.

Amorandi’s Hennessy Taste

Golden Retriver

Jeanett Larsen Fuhre

Klasse II

126,5

3 pr.

Encos Grande Ragazzo’o Li

Lagotto Romagno

Liv Håkenstand

Klasse II

126

3 pr .

Chanty

Border Collie

Ellen Kåsastul

Klasse II

126

3 pr.

Brigaden’s Anthrax

Schäferhund

Malin Theodorsen

Klasse II

116,5

3 pr.

Nila

Blandningshund

Karin Fyrand

Klasse III

276

1 pr.

Ravneberget’s Idun

Golden Retriver

Laila O. Johannessen

Klasse III

254

2 pr.

Virtawheat Abygale

Irish Softcoate

Hege Lindahl

Klasse III

252,5

2 pr.

Pipino’s Athilla

Hvit Gjeterund

Bjørn Byggerud

Klasse III

248

2 pr.

Utzon’s Kelly

Schäferhund

Inger Marie Buer

Klasse III

244,5

2 pr

Blackneck’s A’yara

Belgisk Fårehund

Bjarne Kvarsnes

Klasse III

209,5

3 pr.

Rossmix Savoie

Golden Retriver

Stine Espe

Klasse III

207

3 pr.

Nor Ilunga

Blandingshund

Bente Davidsen

Klasse III

199,5

3 pr.

Dolma Ling’s Fortifying F

Dvergschnauzer

Carina Byrkjeland

Klasse III

182,0

0 pr.

Kronvallaren Heidi

Border Collie

Kristin Natå Hauger

Klasse Elite

257

1 pr.

Chanterelle Bleu De La Vi

Pyreneisk Gjeterhund

Ellen Alexander

Klasse Elite

238,5

2 pr.

Effi

Border Collie

Elin Kollerud

Klasse Elite

209

3 pr.

Dancing Skies Stardust

Australien Shepherd

Tage Solberg

Klasse Elite

166,5

0 pr.

 

  Resultat avd. Møre og Romsdal 18 juni – Dommer: John Egil Fiksdal

HUNDENS NAVN

RASE

FØRERS NAVN

KLASSE

POENG

PREMIE

Skjervtorpet’s Acci Cezanne

Bouvier des Flandres

T. Ludvigsen

Klasse I

176,5

1 pr

Nenevale Jennifer Jupiter

Dvergschnauser

E. Ringmar

Klasse I

170

1 pr.

Humle Hufsa av Revehiet

Tervueren

L. Drågen

Klasse I

163

1 pr.

Jump a Rock Stormy May Day

Australian Shepherd

S. Jonsson

Klasse I

147,0

2 pr.

Fuzzyheimen’s Blue Moon

Cavalier King Charles Spaniel

M. Moldal

Klasse I

94,5

3 pr.

A-Te-Ell’s Monsieur Zolo

Groenendael

L. Drågen

Klasse II

172,5

1 pr.

Red Spice Dixi

Tervueren

T. Olsen

Klasse II

158

2 pr.

Veemtroppens Ælli

Schäferhund

G. Kårvatn

Klasse III

248,5

2 pr.

Ingodds Zoogin

Schäferhund

B. Bjerkestrand

Klasse III

235

2 pr.

Attentive Ugly Betty

Flat Coated Retriver

J. Warmøy

Klasse III

131,5

0 pr.

Lufaliva’s Barchetta

Terveuren

L. Drågen

Klasse Elite

239

2 pr.

Pihlstens Amazing-Emma

Australian Kelpie

C. Kvernberg

Klasse Elite

198

3 pr.

Xarica’s Cirrca

Schäferhund

G. Kårvatn

Klasse Elite

198

3 pr.

Indragården’s Diva

Golden Retriver

J. Lønsethagen

Klasse Elite

121,0

0 pr.

Austrått’s Queenteenah

Labrador Retriver

J. Warmøy

Klasse Elite

Disket

Resultat avd. Oppland 14/5 – Dommer: Arild Berntsen

HUNDENS NAVN

RASE

FØRERS NAVN

KLASSE

POENG

PREMIE

Veemtroppens Albert

Schäferhund

Anne Østlid

Klasse I

180,0

1 pr.

Arcanorums Fabo Fareraz

Rottweiler

Vivi Ann Sneve

Klasse I

175,5

1 pr.

Drefvikens Ascot

Mellompuddel

Birgit Husom

Klasse I

136,5

3 pr.

Revhibakken’s Sweetly Sophie

Irish softw. Terrier

Liv Flathagen

Klasse I

119,0

3 pr.

Ronja

Labrador Retriver

Sølvi Trinerud

Klasse I

117,0

3 pr.

Zelini’s Caffè Mocca

Engelsk Springer

Astri Merethe Helle

Klasse I

109,0

3 pr.

Lykkejegeren’s Promenade

Flatcoated Retriver

Lene Berntsen

Klasse I

106,0

3 pr.

Babe

Blandning

Daniel James

Klasse I

92 ,0

0 pr.

Fiery Night Calls av Aussieboxy

Australian Shepherd

Oona Merete Bruun

Klasse II

173,0

1 pr.

Kronvallaren Non Stop

Border Collie

Rita Tåje

Klasse II

142,0

2 pr.

NUCH Deepeye’s Poison Ivy I

Australian Kelpie

Gunn Eva Østdahl

Klasse II

138,0

2 pr.

Lady

Blandning

Eva Trasti

Klasse II

116,0

3 pr.

Flat Garden’s Maria XV

Flatcoated Retriver

Marit Amlien

Klasse II

100,0

0 pr.

NUCH Gemdalens Restless Randalph

Collie

Laila Brose

Klasse II

92,0

0 pr.

Kayoba’s Candy-Floss

 

Rose-Mari Tiedeman

Klasse II

77,5

0 pr.

Stibolts Anti

Riesenschnauzer

Grethe Meinich Børresen

Klasse II

20,0

0 pr.

Eagermind Saeta Benigna

Shetland Sheepdog

Linda Elisabeth Haynes

Klasse III

207,5

3 pr.

Pipino’s Athilla

Hvit Gjeterhund

Bjønr Byggerud

Klasse III

206,0

3 pr.

Sunline Hey I’m Bobby Brown

Australian Shepherd

Annie Bråten

Klasse III

171,5

0 pr.

Eyemarkers Ecco

Border Collie

Teresa Christiansen

Klasse Elite

262,0

2 pr.

Akita

Irsk Setter

Unni Høyer

Klasse Elite

236,0

2 pr.

Nord Int Lch Pluto

Border Collie

Solgunn Roarsen

Klasse Elite

227,0

3 pr.

Thicha’s Beautiful Niko Mikkel

Noca Scotia Duck Tolling Retriver

Ronny Lillebakken

Klasse Elite

142,5

0 pr.

.